.

.

Ознака ознака за домашно милениче - ознака за кучиња со форма на ознака за телефонски број - Име на миленичиња ознаки за итни случаи за јака за миленичиња [розово зла

Ознака ознака за домашно милениче - ознака за кучиња со форма на ознака за телефонски број - Име на миленичиња ознаки за итни

DEN 2.33
Износ

Оваа ознака за ID на кучиња е многу посебна форма на ознака и е ознака за кучиња за кучињата персонализирани двострани. Постојат 52 смешни икони за да изберете да гравите на предната страна на оваа ознака за миленичиња, исто така може да го врежавте телефонот или адресата на задната страна. Пријатели на миленичиња lубовници, како подарок за спомен на миленичиња или нов подарок за посвојување миленичиња. Дајте си чувство на безбедност ако вашето домашно милениче случајно се изгуби. Со додавање на персонализирана ознака за миленичиња за домашно милениче на јаката на вашето домашно милениче, гарантира поголема шанса вашето домашно милениче да се врати дома. Ознаката за миленичиња може да биде врежана од обете страни со бесконечни комбинации. Персонализирајте ја ознаката за лична карта на вашето домашно милениче со името на миленичето, прекарот за миленичиња, името на сопственикот, бројот за контакт со итни случаи или домашната адреса. Ознаките за ИД за миленичиња се изработени од висококвалитетно хируршко одделение не'рѓосувачки челик кој нема да 'рѓа, избледи или оксидира со текот на времето. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Боја : Розово злато. Големина : 1 7/8 "x 1/1/8". Персонализирајте ја ознаката за кучиња со најразлични фонтови за да ја прилагодите ознаката на вашето куче со името на домашно милениче и информации за контакт со итни случаи . Ознаката за кучиња ќе дојде со црна кадифена торбичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите