.

.

С. Поло Асн. Краток костим за капење на женски во лубеница

С. Поло Асн. Краток костим за капење на женски во лубеница

DEN 319.04
Износ

Започнете го летото во оваа колекција на лубеници, класично кратко дно за капење од страна на американскиот поло Асн. Одликувајќи се со класичен бикини одговара со еластичен опсег за флексибилност. Бикини одговара. Еластична половината. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5'9 ", половината : 25", биста : 32 C ", колкови : 36. 82% најлон / 18% спандекс, постава 100% полиестер. Машината за миење;

R

Им се допаѓа и на купувачите