.

.

Sportsенски Sportенски атлетски сандала за жени Бурк Втори

Sportsенски Sportенски атлетски сандала за жени Бурк Втори

DEN 493.44
Износ

Sportsенскиот Sports Sport Sport Sport Sport Sports Santal ги има сите карактеристики и придобивки од слични сандали, но ќе остави повеќе пари во вашиот џеб. Оваа затворена пети Сандал нуди материјали за пријателска вода и брза сува постава. Лесен перничето Ева Интол обезбедува целодневна удобност за нозете. Системот за лакирање на еластичното влечење ги одржува нозете безбедни додека ги олеснувате и исклучувате овие лесни. Синтетичкото капаче за пети на пети ги штити нозете кога пешачите, велосипедизам и многу повеќе. Трајната мулти -насока синтетичка гума од надворешната страна на надворешната страна обезбедува сигурна влечење за секоја активност.

R

Им се допаѓа и на купувачите