.

.

Вкусните зајачиња на Ени, чеда, микробранови мак и сирење органски тестенини, КТ, 1. чаши од мл

Вкусните зајачиња на Ени, чеда, микробранови мак и сирење органски тестенини, КТ, 1. чаши од мл

DEN 62.08
Износ

Вкусните буни на Ени, Чадар, микробранова мак и сирење, го прават семејната вечера и децата закуска време лесно и вкусно. Секоја чаша за маки и сирење на Ени нуди симпатична форми на тестенини од зајаче и морков и вкусно сирење од чеда со кремаст, сонуван вкус на кој е невозможно да се одолее. Микробрановското мак и сирењето на Ени се изработени со грижа, направено со органски тестенини и вистинско сирење од крави што не се третираат со RBST*, нудејќи квалитетни состојки во секоја чаша. Без вештачки вкусови или синтетички бои, можете да се чувствувате добро за служење и уживање во вкусна и здрава чаша мак -сирење на Ени. Чашите од макарони и сирење на Ени се совршени за ручек, време на време или во секое време сте расположени за нешто чисто вкусно. Овие микробранови чаши за мак и сирење се подготвени за неколку минути, што ги прави одлична опција за храна за возрасни и деца за зафатени зајачиња и семејства во движење. Едноставно извадете го капакот на чашата, додадете ладна вода во линијата за полнење и промешајте. Микробранова печка на високо ниво за три и пол минути, измешајте во пакетот со сирење и уживајте сам или спарете се со протеини кои се пријателски за деца како пилешки грутки. Овој удобен пакет за возрасни и деца Mac и Cheese доаѓа со четири чаши што можете лесно да ги чувате во оставата, чајната кујна или да фрлите во ранец за закуска. Ени Макарони и сирење се официјални кутии за производи што учествуваат во образованието. Преземете ја апликацијата Tops Tops за да дознаете повеќе и да започнете да заработувате пари за училиштата кои имаат потреба денес. Домашниот дом на Ени е посветен на ширење на добрината преку nessубезност на планетата и создавање вкусна храна за ситеби. Четири пакувања од 1,4 мл чаши од вкусните зајачиња на Ени, чеда, микробранова мак и сирење со органски тестенини. Микробрановите чаши од мак и сирење на Ени за да се направи семејна вечера и децата закуска време лесно со здрави тестенини во форма на зајаче и сирење во форма на морков. Возрасни и деца мак и сирење направени со вистинско сирење од крави кои не се третирани со RBST* и без вештачки вкусови или синтетички бои. Уживајте во ова кремасто и ситно сирење Mac N само, спарено со пилешки грутки, или спакувано во ранец за закуска. Погодни чаши за Mac и сирење подготвени за неколку минути, што ги прави одлична опција за храна за возрасни и деца за зафатени зајачиња и семејства во движење. Врвовите за кутии за едукација Производ што може да заработи пари за училиштата кои имаат потреба од апликацијата „Tops Tops“.

R

Им се допаѓа и на купувачите