.

.

Формула Скајлар кревет во сет за постелнина за торби

Формула Скајлар кревет во сет за постелнина за торби

DEN 1039.84
Износ

Облекувањето на креветот со креветот Скајлар во торбичка утешител поставена од формула е како да се зафаќате во облак. Шамците и дополнителното фрлање перница создаваат луксузно персонализирано место за да потонете на крајот на денот. Фрли во прилично сини и праски тонови, овој сет ја доловува природната убавина на хоризонтот, додека деталите во стилот на дијамант и Дамаск додаваат светски изглед што ќе го сакате. Утешителот е реверзибилен, можете да го промените декор на вашата спална соба за да одговараат на вашето расположение. (Iden120-3) Формула Скајлар кревет во сет за постелнина за торби.

R

Им се допаѓа и на купувачите