.

.

Марамчиња што не се издвојуваат со марамчиња за црвенило, флип-топ, марамчиња по пакување, вкупни марамчиња

Марамчиња што не се издвојуваат со марамчиња за црвенило, флип-топ, марамчиња по пакување, вкупни марамчиња

DEN 1.33
Износ

Користете ги марамчињата со марамчиња кои можат да се запалат влажни марамчиња по тоалетна хартија за тоа толку свежо и толку чисто чувство со 99% вода и растителни состојки, вклучително и алое вера и витамин Е, пријателе марамчиња што се распрскуваат се нежни на вашата кожа и се формулираат за повеќе освежувачко чувство отколку тоалетна хартија. Нашите марамчиња за задникот се хипоалергични, без алкохол и без парабен. Затоа, одете напред и кажете им на вашите пријатели : официјално го имате најсвежот задник во играта. Кога станува збор за влажни марамчиња, големината е важна. Добра работа сме големи. Ние сме до 35% поголеми од другите момци (затоа што никој не сака малку да избрише по голем бурито). Производите на пријателе, кои се чистат марамчиња се направени со пластични и растителни извори на влакна за да помогнат во заштитата на планетата и вашите цевки. За разлика од марамчињата за бебиња, марамчињата на пријателите почнуваат да се распаѓаат еднаш испуштени, правејќи ги канализациони и септички безбедни. Плус, секоја од нашите 192 плишани влажни марамчиња доаѓа во елегантни пакувања за диспензери со врвот што одговара совршено на вашиот престол. 192 црвени влажни марамчиња за возрасни. Без мирис, без алкохол, без парабен, без пластично, канализационо и безбедносно. Исто така, достапни во индивидуално завиткани марамчиња за бришење во движење или патување, другар. До 35% поголемо од просечното бришење на плашливоста. Шрајците доаѓаат во елегантен, удобен пакет за диспензери со врвот. Недоставени и хипоалергични за да ја заштитите вашата најчувствителна кожа од иритација. Направено со 99% состојки засновани на вода и растенија, вклучувајќи ги и алое вера и витамин Е. Нежно на кожата и дизајниран за почисто, повеќе освежувачко чувство од тоалетна хартија.

R

Им се допаѓа и на купувачите