.

.

Далхарт Тексас Ласерски Врежани Дрвени Шишиња Отворач Авантура Чека Дизајн

Далхарт Тексас Ласерски Врежани Дрвени Шишиња Отворач Авантура Чека Дизајн

DEN 207.68
Износ

Најлесен начин да отворите ладна директно од фрижидерот. Овој дрвен отворач за шишиња веднаш ги отвора вашите шишиња со движење на зглобот и исто така е ултра-стилски. Дизајнот е ласерски врежан во дрвото за да му даде елегантен, долготраен изглед! Совршен колекционерски предмет или подарок! Совршен за кујна, бар или соба за одмор. Цврст дрвен отворач за шишиња. Приближно 1,5 х 7 Инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите