.

.

Туск Т-Алуминиум 7 8 РАЧКА Јз Високо Свиткување Сребро за Јамаха 1980-1982

Туск Т-Алуминиум 7 8 РАЧКА Јз Високо Свиткување Сребро за Јамаха 1980-1982

DEN 1263.84
Износ

Туск Т-10 Алуминиум 7/8 " Рачка ЈЗ Високо Свиткување Сребро ЗА ЈАМАХА МХ80 1980-1982. Изграден од термички обработен Т6 Алуминиум за издржливост и намалување на заморот. Ласерски гравирани центрирани ознаки во областа за стегање за прецизна инсталација. Виткање во областа за држење за да се спречи лизгање. Вклучена е подлога за попречна шипка. 7/8" кормило.

R

Им се допаѓа и на купувачите