.

.

Жени Секси Дами Краток Фустан Висок Струк Мода Горниот Дел На Бутот Должина Мини Здолниште, Роза

Жени Секси Дами Краток Фустан Висок Струк Мода Горниот Дел На Бутот Должина Мини Здолниште, Роза

DEN 383.84
Износ

* слободна големина* Половината : 60см* Должина : 33см(приближно)* Точка Ткаенина : Памук* Боја На Предметот : Бела/Црна/Оксфорд Сина/Вино/Жолта/Сина/Црвена/Роза(како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : Женски Дами Краток Фустан Висок Струк Мода Горна Должина На Бутот Мини Здолниште * Содржина На Пакетот : 1* Здолниште(Без Вклучени Додатоци) Белешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од слики прикажани на веб-страница Предизвикани Од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жени Секси Дами Краток Фустан Висок Половината Мода Горниот Дел На Бутот Должина Мини Здолниште.

R

Им се допаѓа и на купувачите