.

.

Машки Тренингот Шорцеви Редовна Големина Брзо Сушење Лето Воздух-Дише Повик Кратки Панталони Тенка Еластична Половината Врвка Спортски Шорцеви Светло Сина Л

Машки Тренингот Шорцеви Редовна Големина Брзо Сушење Лето Воздух-Дише Повик Кратки Панталони Тенка Еластична Половината Врвка

DEN 2.00
Износ

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА STORE Vsssj STORE STORE ZSSJ Е ФОКУСИРАЊЕ на жените мек, Растеглив и лесен материјал; удобен за носење.П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Ве Молиме не ја избирајте вашата стандардна големина при нарачката. Ова не СЕ големи димензии! Големината на Производот Е Различна,ве Молиме прочитајте ги информациите за големината на описот на производот со цел да изберете своја големина. МАТЕРИЈАЛ : Полиестер/Памук Удобен И Мек, Растеглив и Пријателски За Кожата. Многу е погоден за секојдневно носење. КАРАКТЕРИСТИКА : Уникатните машки пешачки шорцеви се многу популарни во оваа година, дизајн на панталоните со ажуриран модерен изглед. Класичен одговара пешачки шорцеви.Дише, Мулти-Џеб, затворање На Патент, за секојдневна и надворешна рекреативна облека. НАТПРЕВАР : може да се совпадне со кошули, фармерки и здолништа, печатени кратки ракави што можат да ги носат момчиња и девојчиња, или како подарок за вашите родители, браќа и пријатели. ПРИЛИКИ : Совршен За џогирање, салон, трчање, пешачење, атлетика, вежбање, вежбање, фитнес, трчање задачи и други спортови што ви се допаѓаат. УСЛУГИ : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. + Клучни Зборови < Машки Костими За Капење;Машки Шорцеви За Одбојка;Машки Стебла За Пливање 6 Инчен Инсем;Машки Стебла За Пливање И Комплет Кошули;Долги Стебла За Пливање;Машки Бикини За Пливање;Стебла За Пливање За Мажи;Машки Проегирни Костими За Капење;Стебла За Пливање Од 5 Инчи Мажи;Шорцеви За Пливање;Ленени Долна Облека Мажи;Мажи Стебла За Пливање;Летна Облека Мажи;Машки Стебла За Пливање Со Компресија лагер;Машки Костим За Пливање;Машки Модни Шорцеви;Мажи Пливаат Стебла Со Компресија Лагер;Костим За Капење За Мажи;Машки Големи И Високи Стебла За Пливање;Машки Стебла За Пливање Големи И Високи;. €Клучни Зборови}Бел Дводелен Костим За Капење;Машки Секси Костими За Капење;Машки Костими За Капење Стебла;Обложени Стебла За Пливање За Мажи;Машки Костими За Капење;Машки Костим За Пливање;Мажи Костими За Пливање;Смешни Стебла За Пливање;Камо Стебла За Пливање За Мажи;Машки Костими За Капење;Тинејџерски Момчиња Стебла За Пливање;Виолетови Стебла За Пливање Мажи;Мажи Од Шорцеви;Мажи Пливање Стебла 7 Инчи;Плажа Носат За Мажи;Мажи Мали Пливање Стебла;Гроздобер Шорцеви Мажи;5 Во Шорцеви Мажи;.

R

Им се допаѓа и на купувачите