.

.

Лак Ѓердан Сакам маратон во Сребрен Плик Неонблонд

Лак Ѓердан Сакам маратон во Сребрен Плик Неонблонд

DEN 3.33
Износ

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење. Должината на ѓерданот е променлива на 3 големини. Овој прекрасен приврзок за плик е тродимензионален и претставен во приврзок со сребрен плик што може да се отвори. Внатре можете да најдете висококвалитетно дрво писмо со печатена порака од фотографијата на производот внатре. Тоа Е Минималистички Дизајн Го Прави Едноставен Ѓердан За Слој. Сребреното Позлата ќе обезбеди многу долготрајна брилијантна завршница без никел, без олово и хипоалергично. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК ова го прави совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Ханука, Родендени, роденден во јуни, Свршувачка, Невести, Деверуши или Дипломирање за секоја жена, тинејџерка, деца, ќерки, внуки, девојка, сопруга, свршеница или таа посебна дама. Направени Во Атланта, ГА овој прекрасен приврзок за плик е тродимензионален и претставен во приврзок со сребрен плик што може да се отвори. Внатре можете да најдете висококвалитетно дрво писмо со печатена порака од фотографијата на производот внатре.

R

Им се допаѓа и на купувачите