.

.

Модел Цртан Филм Кучиња Раса Корги Во Рамен На Сина Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

Модел Цртан Филм Кучиња Раса Корги Во Рамен На Сина Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

DEN 157.76
Износ

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите