.

.

Инктастична Баба Девојка Внука Подарок Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Баба Девојка Внука Подарок Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.33
Износ

Детска симпатична Маичка Со Долги Ракави вели девојката На Гранна во розови букви СО срца За Внук Инктастична Девојка Од Баба Подарок За Внука Мало Дете Маица Со Долги Ракави Женски Јаглен 4Т.идеја за подарок за туш за бебиња Од баба. Девојчето На баба мало Дете Со Долги Ракави маица подарок облека со розови срца од баба за нејзиното внуче. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. деца девојки внуци облека светло обоени темно hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите