.

.

- Машки Деца Челзи Фудбалски Дресови Домашен Комплет Моден Спортски Маица Сина

- Машки Деца Челзи Фудбалски Дресови Домашен Комплет Моден Спортски Маица Сина

DEN 527.84
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница!1.Нашиот Дрес Е Изработен Од Ткаенина што ја отстранува Влагата,која може да се лади Во Фудбалските Игри, за Да Можете Да Играте Подобро!2.It на многу удобно за носење. Кога го носите овој дрес кога ја гледате играта на денот на натпреварот, ќе се чувствувате одлично.3.Ако сакате да го прилагодите вашиот дрес, можете да не контактирате.Опис на големината : Менс/М/Л/ХЛ/2хлкид : 16/18/20/22/24/26/28за Почитуван Клиент : 1.Имаме сопствена фабрика, сите наши производи се квалитетни и одлични. Ние прифаќаме мала сопствена услуга.2.Времето на испорака на пакетот ќе трае околу 10-14 дена! Ве молиме разберете 3.Имаме многу популарни дизајни, но не сите од нив покажуваат во нашата продавница. Ве молиме слободно контактирајте не доколку сакате повеќе фотографија на производот. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ако ви се допаѓаат нашите производи, обрнете внимание на нашата продавница! Ќе бидете известени за ажурирања на нови производи!24 Часа Сервисен Центар Услуга За вас! Постојат Некои Прашања Што Можете да Ни Ги Поставите за Да Се Консултираме! УНИСЕКС ОДГОВАРА И НА МАЖИ и НА ЖЕНИ : фудбалскиот дрес одговара На Мажи и жени и фудбалери на светското првенство. Покажете ја вашата поддршка за Репрезентацијата со Овој фудбалски дрес на Светското Првенство додека го носите ова додека го гледате фудбалскиот натпревар. Ова е совршена кошула за парови, дрес на националниот тим или кошула со семејна тема погодна за мажи и жени. Ткаенина за дишење : 100% полиестер, мрежеста ткаенина. Дресот е направен со ткаенина што дише, ја отстранува потта за да ви помогне да бидете ладни, суви и удобни. Дресовите се погодни за забави, Ноќта на Вештерките, Фудбалот, секаков вид тренинзи, Божиќни подароци и дуксери за секојдневниот живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите