.

.

Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 1.00
Износ

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 4 Ротори На Сопирачките И 8 Полуметални Влошки За Сопирачките. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Дијамант Слотови Делува Како Индикатор Роторот Носат.

R

Им се допаѓа и на купувачите