.

.

Shoesга Мали Чевли За Деца Летни Деца Девојки Спортски Чевли Рамно Дно Лесен Сјаен Бисер Цвет Цврста Кука Јамка

Shoesга Мали Чевли За Деца Летни Деца Девојки Спортски Чевли Рамно Дно Лесен Сјаен Бисер Цвет Цврста Кука Јамка

DEN 195.52
Износ

Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Чевли горниот материјал : СТП. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што ќе добиете : 1 пар чевизизе шема : . Големина : 11 Должина На Влошката : 11см/4.3" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина : 12 Должина На Влошката : 12СМ/4.7" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина : 13 Должина На Влошката : 13см/5.1" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : мало бебе МОМЧИЊА девојки ДЕТЕ ОДЕЊЕ ТРЧАЊЕ ЧЕВЛИ. Дете Бебе Момчиња Девојки Мека Единствена Креветчето Чевли Патики Новороденче 0-3 години. детските чевли се Меки, лесни и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно. Стилски Дизајн-Класичните чевли за бебиња,модните и секојдневните патики се погодни за секоја пригода како дневно,семејно собирање,фотографирање, играње во затворен простор.Добар прв роденден, подарок за туширање за бебиња. Лесно Носење : ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ, ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ. Мекиот материјал ги прави нашите чевли за детско креветче лесни за облекување и соблекување, чевли за детско креветче погодни за 0-18 месеци унисекс бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите