.

.

Бел Природен Дијамант Ангажман И Свадба Трио Невестински Прстен Поставен во 10к Жолто Злато

Бел Природен Дијамант Ангажман И Свадба Трио Невестински Прстен Поставен во 10к Жолто Злато

DEN 1.33
Износ

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамант Денот На Свршувачката, Годишнината, Свршувачката, Свадбата, Роденденот, Празникот, Ветувањето, Вљубените или Специјалната Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Цврсто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бел Природен Дијамант Со Јасност I2-I3. Облик На Камен : Облик На Принцеза. Тип На Поставување : Огради. Метод На Создавање : Природен.

R

Им се допаѓа и на купувачите