.

.

Хартија Фиока Дупла ЗА HL-2220

Хартија Фиока Дупла ЗА HL-2220

DEN 0.33
Износ

Изберете од нашиот широк спектар на компактни, стилски, лесни За Употреба Мултифункционални Печатачи кои ја елиминираат потребата да се користат повеќе уреди за различни задачи. Практични и лесни за употреба, овие печатачи можат да се справат со разноврсни работни места за печатење за да заштедат трошоци и време. Фиока за хартија Дуплекс ЗА Hl-2220 КОМПАТИБИЛНОСТ ФАКС - 2840 Факс Машини Спецификации : 1 "H x 1" W x 1 " LWeight : 2 lbs-SKU : ZX9 CLVRM6789 Хартија Послужавник Дуплекс ЗА HL-2220.

R

Им се допаѓа и на купувачите