.

.

Fastway Air Ext Мотоцикл Нога Штипки Комплет Портокал за KTM S 2009-2015

Fastway Air Ext Мотоцикл Нога Штипки Комплет Портокал за KTM S 2009-2015

DEN 2399.84
Износ

Новите стапалки Сега се крајните штипки во Универзумот. Овие стапала ви ја даваат таа предност на следното ниво во однос на конкуренцијата. Потпрете се наназад користејќи го продолжувањето и експлозијата низ кој било дел со леснотија. Не плашете се повеќе од повреди на глуждот, стапалата На Брзата Патека, исто така, обезбедуваат безбедност и поддршка кога е потребно. Дизајниран и извајан од најдобриот Алуминиум За Палка за 2024 година Од елитни инженери и машинисти на Про Мото Палка, потоа тврд елоксиран и ласерски гравиран за изглед - значи дека штипките За Брза Патека не се вашите ниско квалитетни увезени стапалки. Одликувајќи Се Со Патентираната прилагодлива висина, влечење и опции за камера На Фаствеј, стапалата На Брзиот Пат се супериорни во секој поглед. Штипките за брза патека се дизајнирани да фрлаат кал и остатоци, додека се ултра силни. Нема потреба да се грижите дали ќе ги однесете низ карпестите градини или преку пустината со брзина на искривување. Прилагодлива Висина, влечење и опции За Камера. Само .85 килограми По Сет. Технологија За Заштеда На Глуждот. Гордо Изграден во САД. Изработен Од Алуминиум За Палка од 2024 година.

R

Им се допаѓа и на купувачите