.

.

Кавка Дизајни Бог Ја Фрли Својата Благодат Декоративна Перница За Фрлање Од Тери Елис

Кавка Дизајни Бог Ја Фрли Својата Благодат Декоративна Перница За Фрлање Од Тери Елис

DEN 3.33
Износ

Кавка Дизајни Бог Ја Фрли Својата Благодат Декоративната Перница За Фрлање Од Тери Елис е едноставна, но се движи со својата црна скрипта за закривување на бела позадина. Дизајнерот Тери Елис ја позајмува познатата фраза од класичната патриотска песна " Америка Убавата. Софистициран начин за Украсување За Денот На Независноста. Изберете од достапни големини. Направено од ткаен полиестер со полифил. Отстранлив капак за лесна нега. Скриен патент. Машина за перење. Дизајн На Тери Елис.

R

Им се допаѓа и на купувачите