.

.

Дводелен Костум На Девојката Бинведе, Бебе Мало Дете Девојче Цветен Принт Издувам Со Кратки Ракави Тркалезни Врвови На Вратот + Разгорени Панталони

Дводелен Костум На Девојката Бинведе, Бебе Мало Дете Девојче Цветен Принт Издувам Со Кратки Ракави Тркалезни Врвови На Вратот

DEN 2.33
Износ

Дводелен Костум На Девојче Цветни Врвови Со Кратки Ракави + Разгорени Панталони. Големина(см)tttttttttt. 80 Ttops Должина : t29t Bust : t52 Tpants Должина : t37пресврт : t38t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t31t Bust : t54 Tpants Должина : t40пресврт : t40t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Tops Должина : t33t Bust : t56 Tpants Должина : t43пресврт : t42t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t35t Bust : t58 Tpants Должина : t46пресврт : t44t Age : t2-3 Години. 120t Tops Должина : t37t Bust : t60 Tpants Должина : t49пресврт : t46t Age : t3-4 Години. Големина (инчи)tttttttttt. 80 Ttops Должина : t11, 42 t Bust : t20, 47 Tpants Должина : t14, 57 пресврт : t14, 96 t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t12, 20 t Bust : t21, 26 Tpants Должина : t15, 75 пресврт : t15, 75 таге : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t12. 99 t Bust : t22. 05 Tpants Должина : t16. 93 пресврт : t16. 54 таге : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t13, 78 t Bust : t22, 83 Tpants Должина : t18, 11 пресврт : t17, 32 t Age : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t14, 57 t Bust : t23, 62 Tpants Должина : t19, 29 пресврт : t18, 11 t Age : t3-4 Години. Забелешка : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала!. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Зелена/Кајсија/Кафеава. Големина : 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 Години. Пол : Девојки. Ракав : Краток Ракав. Шема : Цветни. Количина : 2 Парчиња. Прилика : Одлично За забава, секојдневно носење, фотографирање итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови. 1 х панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комплетот панталони е изработен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук, безбеден и безопасен, мек, удобен, дише, не иритирачки, пријателски за кожата. Дизајн : со цветен принт, издуван краток ракав, кружни врвови на вратот и дизајн на разгорени панталони, дводелниот костум за бебе дете може да донесе многу убавина. 5 Големини : 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 Години. Ве молиме погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Подарок : комплетот девојки панталони е стилски, фитинг и убав. Убав и внимателен подарок за вашето малечко, вашите роднини, семејство или деца на пријател. Прилики : Погоден за секојдневно носење, специјални активности, годишнини, фотографија, роденден, патување, семеен собир, забава, одмор, фотографии итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите