.

.

Childrenуалај Деца Вода Чевли Се Лизга На Аква Чорапи Брзо Сува Плажа Чевли Атлетски Дише Боси Лето Пешачење Анти-Лизга Бебе Ајкула 5С-6С

Childrenуалај Деца Вода Чевли Се Лизга На Аква Чорапи Брзо Сува Плажа Чевли Атлетски Дише Боси Лето Пешачење Анти-Лизга Бебе

DEN 223.84
Износ

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Момчиња, Девојчиња, Детски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Шетање, Аква Чорапи, Атлетски Чевли, Чевли За Сурфање, Чевли За Пливање Тип На Шема : Цртан Филм Ајкула Боја : Сина Боја : САД 5 C-6 C, САД 6.5 C-7 C, САД 8 C-9 C, САД 10 C-11 C, САД 11.5 C-12 C, САД 13 C-1 Y, САД 2 Y-2,5 Y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Еластичен Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ОДМОР, ПЛАЖА, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Мазното деколте дизајнирано ќе се грижи за глуждовите на вашите деца. И прицврстената јамка за потпетици е лесна за ставање и исклучување на песочни чорапи, како и закачување на надворешна опрема.2. Овие чевли со голи нозе за пешачење со текстура што не се лизга обезбедуваат исклучителен стисок дури и во лизгави услови. Ова го прави одличен избор за спортови на отворено или камп како пливање, одење на плажа, пешачење.3. Удобност и Издржливост : овие чорапи за пливање водени чевли користат горни делови што дишат што се вклопуваат цврсто на вашите нозе. Внатрешниот ѓон за удобност нуди лесно чувство и издржливо амортизирање. Гумен ѓон отпорен на лизгање, кој ги штити нозете на вашите деца од повреда од остри предмети и одлично работеше на плажата топол песок.4. Спортска Пригода : овие водени чевли за риболов јога се совршени за плажа, нуркање, пешачење, качување по карпи, нуркање, пливање, базен, воден парк, трчање, туширање, тренинг со тегови, пловење со брод и едрење, падобранство, кајак, јога, танцување, сурфање на ветер, возење велосипед, бања, џогирање, риболов, одбојка на плажа, градина, воден аеробик, вежби.Содржина на пакетот : 1 Пар Водени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИШЕ И БРЗО СУШЕЊЕ : Горниот дел е изработен од мека ткаенина, како чорапи што нежно ја прицврстуваат кожата на вашите деца кои одржуваат дишење и брзо суво искуство. ЗАШТИТЕН ЃОН : ѓонот е изработен од гумени материјали со текстуриран дизајн кои лесно одржуваат рамнотежа на лизгаво место и ги штитат детските стапала од топла плажа, ронки на копно или во вода. ПРАКТИЧНО НОСЕЊЕ : еластични чевли устата им овозможува на децата лесно да се облекуваат и соблекуваат. Како и чорапите, тоа прави да се чувствувате одлично флексибилно и удобно во носењето. ФЛЕКСИБИЛНИ : нашите влечки за аква чевли за пливање се со мала тежина и лесно се носат, без разлика дали одите на река, море, езеро и океан за да играте, можете да ги понесете нашите аква чевли со вас. ПРИЛИКИ : водените чевли совршено одговараат за игри на плажа или вода како пливање, сурфање, базен, едрење, кајак, одбојка на плажа итн. Особено за семејни излегувања!.

R

Им се допаѓа и на купувачите