.

.

Комплет Софа на Отворено, Модерна Личност Комбинација На Костум Одanан Во Форма На Вентилатор Со Подвижни Перници И Челични Нозе, Беж

Комплет Софа на Отворено, Модерна Личност Комбинација На Костум Одanан Во Форма На Вентилатор Со Подвижни Перници И Челични

DEN 9439.84
Износ

Комбинацијата на Костум од 6ан Во форма на Вентилатор од 6 Лица. Изработени со висококвалитетен HDPE материјал и поддржани од цврсти челични нозе. Удобните перници се полни со мек мус и материјал за вата со влакна, обезбедувајќи крајна удобност за вас и вашите гости. Со капацитет за седење од 352 килограми по седиште и доволно седишта за 6 лица, оваа комбинација од костум од rан нуди пространи седишта за сите прилики. [Уникатен Дизајн На Полукруг] : уникатниот дизајн на полукруг гарантира дека вашите гости се чувствуваат блиски и поврзани, што го прави совршен за интимни разговори или поврзување experiences.It удобно седи до шест лица, зближувајќи ги луѓето и правејќи го идеален за семејства или групи пријатели. [ Произведено За Квалитет] : со својата висококвалитетна конструкција на челична рамка, овој комбиниран сет е издржлив и изграден да трае. Нозете на софата се изработени од челик, обезбедувајќи цврста поддршка, додека перниците се изработени од удобен материјал од мус и покриени со полиестер за дополнителна удобност.Секој стол може да издржи 352 килограми, а секоја маса може да издржи 154 килограми, носивоста е многу добра. [Разноврсна Употреба] : Оваа Комбинација На Костуми одanан во форма на Вентилатор е совршена за организирање големи настани или собири. Може да прими повеќе гости, што го прави совршен за вечери или скари. Перниците се удобни и обезбедуваат голема поддршка за продолжена употреба. [Лесно Склопување] : Нашиот производ испорачан со лесни за следење и детални упатства, целиот хардвер и парчиња беа означени совршено и лесно се склопуваат. Спецификации Материјал За Надворешна Рамка : Материјал ЗА Внатрешна Рамка HDPE : Боја На Челична Рамка : Сива Боја На Перница : Беж Материјал За Перница : Материјал За Полнење На Полиестерска Перница : Материјал За Перница За Мус и Влакна : Материјал За Полнење На Полиестерска Перница : Мус И Вата Со Влакна Капацитет За Седење : 6 Индивидуален Капацитет За Тежина на Столот : 352 фунти Капацитет На Масата Со Максимална тежина : 154 фунти Вкупна Големина : 130,3" x 84.6" Х 30.7" ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА : 33.9" Х 33.9" Х 12.6" Секој Стол Нето Тежина : 20.24 Килограми Маса Нето Тежина : 11 Килограми парапет Нето Тежина : 12.32 Фунти Целокупната Тежина На Производот : 160 Фунти Предмети Вклучени 6* Еден Стол 1* Табела 2* Потпирач За Раце Забелешки : ќе има Хроматска Аберација предизвикана од светлосна разлика, благодарам За Вашето Разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите