.

.

Висококвалитетни Алто Трски Изработени Од Дрво Алто Додатоци

Висококвалитетни Алто Трски Изработени Од Дрво Алто Додатоци

DEN 2.00
Износ

Опис : СЛЕЈД Алто Трска Трска За Дувачки Инструмент Делови.10 парчиња во пакување, 2,5 во јачина.Обезбедува добар звук за вашиот .Добра еластичност, долг работен век.Табела Со Големина : Големина : Прибл. 59х12х3мм/2.32х0, 47х0, 12инчпакетот Вклучува : 10 Парчиња Алто Трска Саксоф Саксо Трска. Ветер Дрво Инструмент Делови.

R

Им се допаѓа и на купувачите