.

.

Зунфео Машки Стебла За Пливање Дозвола За Брзо Сушење Еластични Панталони За Сурфање На Половината Лето 4 јули Американско Знаме Печатени Шорцеви За Плажа - Зелена

Зунфео Машки Стебла За Пливање Дозвола За Брзо Сушење Еластични Панталони За Сурфање На Половината Лето 4 јули Американско Знаме

DEN 287.84
Износ

Зунфео Менс Пливање Стебла Дозвола Брзо Сува Еластична Половината Сурфање Панталони Лето 4 јули Американско Знаме Печатени Плажа Шорцеви-Зелена 3 XL [Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Карактеристики : 1.Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна. 2.Повод : погоден за спортови на плажа, давајќи ви кул лето. 3.Мазно чувство. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. 4.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерските Ракави : Тип На Кратка Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машки панталони. ленени панталони мажи. работни панталони за мажи. менс карго панталони. пешачки панталони за мажи. карго шорцеви за мажи. голема заштеда на дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите