.

.

Машки Секојдневен Спорт Брзо Сушење Долг Ракав

Машки Секојдневен Спорт Брзо Сушење Долг Ракав

DEN 319.84
Износ

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)***Машки Секојдневен Спортски Долг Ракав За брзо сушење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење!2.Комплет фитнес опрема што може да се носи за различни намени и може да се носи во сите сезони за разни фитнес тренинзи и спортови на отворено 3. Меката ткаенина погодна за кожата, тродимензионалниот дизајн на кроење и карактеристиките на хулахопките, ефикасно помагаат во дисипација на топлина, брзо ја отстрануваат потта, испаруваат топол и влажен гас и се одржуваат суви во секое време 4. Ткаенини со висок растегнување, ефикасно соработуваат според потребите, физичките вежби/тренинзите по јога/фитнес спортистите имаат голема способност за истегнување, така што спортските перформанси се попрофесионални и извонредни5.Носењето на овој фустан ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добиете многу пофалби. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Менокација : Дневно,Партиматеријал : полиестерски влакна стил : Секојдневен,Тип На Моден Модел : Цврста Боја Одговара : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Долги ракави : Рамената и стапалата/мускулите се силни/имаат стомак/ако сакате малку полабаво, се препорачува за да земете Поголема големина На Тенко Тело / Сакате Да Тенок, Се Препорачува Да Земете помала големина на табелата : м големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 56см/22.05" Рамо : 38.5 см/15.16 "Должина : 61см/24.02" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80" ракав : 58cm/22.83 "Рамо : 40cm/15.75" Должина : 62cm/24.41 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 41.5 см/16.34 "Должина : 63см/24.80" Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 64cm/25.20" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 44.5 cm/17.52 "Должина : 66cm/25.98" Ergономски Карактеристики - Еластичен материјал за оптимален опсег на движење. Не премногу тесни, не премногу лабави. Заштита од сонце-совршен за поладни денови, но сепак многу удобен за носење во лето. Кул ткаенина дише добро во топло време. Ткаенината е издржлива и има мала иритација на кожата, избегнувајќи симптоми на алергија на кожата. СТИЛСКИ ДИЗАЈН-Совршен За обука, вежбање и фитнес, трчање, пешачење, качување, возење велосипед, возење велосипед или други активности на отворено. Овие облеки за изведба ќе ве одржуваат удобно за време на секоја физичка активност. Се препорачува машинско перење во ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите