.

.

Листерин Белење Плус Враќање На Флуорид Плакнење, Чиста Нане оз

Листерин Белење Плус Враќање На Флуорид Плакнење, Чиста Нане оз

DEN 103.52
Износ

Миењето на устата со флуор треба да направи повеќе отколку да спречи кариес. СО LISTERINE® HEALTE WHITE® ВРАЌАЊЕ На Миењето На Устата На Антикавитетниот Флуор, можете да ја добиете моќта на миење на устата против шуплина и белење на миење на устата во едно шише со задебелени букви. Уживајте во моќта 2-во-1 НА ЛИСТЕРИН® што ви дава посветла насмевка додека беспрекорно се вклопувате во вашата утринска рутина за орална нега. Безбедно ги избелува забите за здрав изглед, светла насмевка. Ја враќа емајлот за зајакнување на забите. Убива бактерии со лош здив. Помага во спречување на расипување на забите. Мазен Чист вкус На Нане за свежо чувство.

R

Им се допаѓа и на купувачите