.

.

Samsung Galaxy Halo [ BISEN] Заштитник На Екранот, HD Јасно, Анти-Нула, Анти-Шок

Samsung Galaxy Halo [ BISEN] Заштитник На Екранот, HD Јасно, Анти-Нула, Анти-Шок

DEN 159.84
Износ

Заштитниците На Екранот НА БИСЕН се произведени со најсовремена технологија и се заштитени СО Гаранција За Замена На Живот Без Проблеми За Самсунг Галакси Хало-Најквалитетен Јапонски ПЕТ филм со лепила без меурчиња за совршена инсталација. Анти-ГРЕБЕЊЕ И Анти - ШОК-Максимална заштита на екранот против гребнатини и капки. HD Јасен / Ултра Тенок-99,9% видливост на екранот и ултра тенок за одржување на искуство со допир со висок одговор. ВИСТИНСКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ на ДОПИР-Обезбедете беспрекорна точност на екранот на допир. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА И ЗАМЕНА-Заштитена СО доживотна гаранција И замена За БИСЕН Без проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите