.

.

Бидобибо Женски Летни Врвови Против Вратот Маици Со Кратки Ракави Кошули Со Возбудливи Нивоа Лабав Обичен Врв

Бидобибо Женски Летни Врвови Против Вратот Маици Со Кратки Ракави Кошули Со Возбудливи Нивоа Лабав Обичен Врв

DEN 0.33
Износ

Женски Летен Возбуда V-Вратот Краток Ракав Еднобојна Обична Маица Tops Feature : 1. Модни женски врвови. 2. дизајнот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жени врвна големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 65см/25,59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40,16" Рамо : 40,5 см/15.94" РАКАВ : 22.5 СМ/8.86" должина : 67см/26.38"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 23.5 см/9.25" должина : 69см/27.17"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" РАМО : 43.5 см/17.13" ракав : 24.5 см/9.65" должина : 71см/27.95"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 122СМ/48.03" РАМО : 45см/17.72" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 73см/28.74"големина : ХХХЛ САД : 14 ВЕЛИКА британија : 18 Еу : 44 биста : 130см/51.18" рамо : 46.5 См/18.31" ракав : 26.5 см/10.43" должина : 74см/29.13"ГОЛЕМИНА : ХХХХЛ Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 Биста : 138см/54.33" рамо : 48см/18,90" РАКАВ : 27,5 СМ/10,83" должина : 75см/29,53"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 146см/57,48" рамо : 49,5 см/19,49" ракав : 28,5 см/11,22" Должина : 76см/29,92" материјал : оваа возбуда ракав симпатична кошули ЗА ЖЕНИ Е ИЗРАБОТЕНА ОД МЕКА, УДОБНА светлина и Растеглив материјал спандекс и полиестер многу Течен и воздушен. Ова лето врвови за жени е скромен, долг, удобен, стилски и совршен за секојдневна работна средина. Карактеристики : кошули со кратки ракави со вратот v за жени карактеристики со вратот v, краток ракав, ласкав двоен ракав за возбудување, обични маици со цврста боја. Препорачувам да носите тен градник ако изберете светли бои. Дефинитивно ќе добиете комплименти секој пат кога ќе го носите. Женските врвови и блузи со кратки ракави се погодни за пролет, лето. Можете да ги спарите овие модни кошули со различни палта, јакна, фармерки, тексас шорцеви, здолништа, џегинг, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. Повод : ова лето маици со кратки ракави е прекрасен опуштен изглед. Претпочитаат да носат на работа, канцеларија, коктел, дневна облека, повик, партија, плажа, свадба гостин, датира, викенд, шопинг, дипломирање, меден месец, велигден, одмор и вокација. ОБЛЕКА ЗА НЕГА И ИЗВЕСТУВАЊЕ-жени 3/4 врвовите на ракавите можат да бидат машинско перење или миење раце, не бланширајте, закачете се да се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите