.

.

Лукас Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Лукас Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил На Лукас го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има отпечатен Ретро Стил На Лукас преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите