.

.

knqrhpse Хеланки За Жени Жени Високи Фармерки Жан Класичен Глуждот Фармерки Обични Редовни Тесни Фитинг Фармерки Женски Фармерки Карго Панталони Жени ПОРТОКАЛ XXL

knqrhpse Хеланки За Жени Жени Високи Фармерки Жан Класичен Глуждот Фармерки Обични Редовни Тесни Фитинг Фармерки Женски Фармерки

DEN 619.36
Износ

Имаат висок струк со еластичен појас и врзан појас. Одлични се за долги работни и училишни денови, а исто така одличен избор за патувања и одмори на плажа. Можете да ги ослободите рацете кога сте надвор и наоколу, без разлика дали трчате, одите на плажа или само се дружите со пријателите. Можете да ги носите Панталоните во Чевлите или Дуксерите за стилски изглед сите сезони!Сезона : All Gender : Женаматеријал : Ployester Decoration : Тип Без Шема : Стил На Печатење : Мода,Каузална. Прилики и Совпаѓање : Овие Лесни и течни панталони се совршени за жешкото лето. Совршен за носење со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето и Fall. ①Стилот и модата ве прават попривлечни quodicasions€Погоден За секојдневен секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.80 " Жените Висок Пораст Мода Жан Класичен Солидна Боја Глуждот Фармерки Секојдневен Редовни Тесни Фитинг Фармеркикарактеристики Полиестер, Многу удобен, лесен и мек. Товарни Панталони Женски Шорцеви За Жени Моторџиски Шорцеви Жени Женски Шорцеви Хеланки За Жени Ленени Панталони Жени Летни Фармерки За Жени Широки Панталони За Нозе За Жени Шорцеви За Вежбање Женски Комбинезони Женски Шорцеви Женски Шорцеви Женски Шорцеви За Жени Џогери За Жени Каприс За Жени Панталони За Жени Обични Летни Женски Панталони Женски Фармерки Женски Шорцеви палацо Панталони За Жени Женски Жан Шорцеви Со Висок Струк Женски Женски Панталони. Материјал погоден за кожата : Удобните широки панталони за нозе се направени од лесна ткаенина.Големина : С - - - Половината : 68см/26,77" - - - Колк : 88см/34,65 "- - - Должина : 94см/37,01".13 "- - - Колк : 96см/37. Тие можат да бидат облечени за ноќен состанок или да се носат како секојдневна канцелариска облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите