.

.

Лионвис Преносни Нерѓосувачки Челик Риба Коска Пинцети Пинцер Извлекувач Отстранувач Клешти Кујна Гаџети Алатки

Лионвис Преносни Нерѓосувачки Челик Риба Коска Пинцети Пинцер Извлекувач Отстранувач Клешти Кујна Гаџети Алатки

DEN 3.33
Износ

Список на делови : 1 Х клешти За Рибни Коски Опис На Осветлување : 1.Олеснете го отстранувањето на рибните коски.2.Лесни за употреба клешти за стегање.3.Пренослив, може да се користи за семејство, пикник, итн.4.Нерѓосувачкиот челик е отпорен на корозија во влажни средини.5.Користење висококвалитетни материјали, долг работен век детален опис : Материјал : нерѓосувачки челик : Хипотенузизирајте : 11,5*3 см (Поради рачното мерење, ќе има грешка од 1-3 см.) 1.Олеснете го отстранувањето на рибните коски. 2.Лесни за употреба клешти за стегање. 3.Пренослив, може да се користи за семејство, пикник, итн. 4.Нерѓосувачкиот челик е отпорен на корозија во влажни средини. 5.Користење висококвалитетни материјали, долг работен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите