.

.

Кхутпо Машки Влечки Обложени Сабо Зимски Градинарски Чевли Топла Куќа Внатрешни Надворешни Мазги Влечки За Мажи Големина 42

Кхутпо Машки Влечки Обложени Сабо Зимски Градинарски Чевли Топла Куќа Внатрешни Надворешни Мазги Влечки За Мажи Големина 42

DEN 3.00
Износ

Кхутпо Машки Влечки Обложени Сабо Зимски Градинарски Чевли Топла Куќа Внатрешни Мазги Влечки За Мажи Големина 42 големина : 40 САД : 7.50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.50 ЕУ : 38 ЈП : 24.50 см ЦН : 245 Должина На Стапалото : 24.50 см/9.65" големина на етикетата : 40-41 Големина : 42 САД : 8.50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.50 ЕУ : 40 ЈП : 25,50 См Цн : 255 Должина На Стапалото : 25,50 См/10,04" големина На Етикетата : 42-43 големина : 44 САД : 9,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,50 ЕУ : 42 јп : 26,50 СМ цн : 265 должина На Стапалото : 26,50 см/10,43" големина на етикетата : 44-45 овие ВЛЕЧКИ СЕ ПОГОДНИ ЗА ДОМА, ЗАБАВА, УЧИЛИШТЕ, УНИВЕРЗИТЕТ, КЛУБ и ДРУГИ прилики, погодни за Aut, Зима и Студена Рана Пролет; Овие Влечки Се Направени од Меки, Удобни Материјали Кои Нема да Им наштетат на Стапалата и се многу пријателски расположени ЗА ВАШАТА КОЖА; ОВИЕ ВЛЕЧКИ ИМААТ МНОГУ ДОБАР ЕФЕКТ на ТОПЛИНА, НЕ грижете се за СМРЗНАТИНИ НА НОЗЕТЕ; овие Памучни Влечки доаѓаат во широк спектар на стилови и бои. папучи,влечки за жени,влечки за жени во затворени простории,влечки за мажи во затворени простории,влечки за мажи,влечки за жени во затворени простории и на отворено, влечки во затворени простории,. влечки во затворен простор жени, влечки во затворен простор мажи, женски куќни чевли влечки во затворен простор на отворено,влечки во затворен простор меки,влечки во затворен простор слатки,влечки за жени затворен симпатична,влечки за жени затворен перат, влечки за жени затворен меки,. влечки за мажи затворен смешен, влечки за мажи затворен отворен прст, домашни влечки за мажи затворен отворен, влечки за мажи затворен отворен широк, влечки за мажи затворен отворен лизга,. папучи за жени внатрешни и надворешни чизми,влечки за жени внатрешен и надворешен клиренс, влечки за жени внатрешни и надворешни широки,. влечки за жени внатрешни и надворешни слатки, влечки за жени затворен отворен прст,женски влечки,влечки за жени затворен лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите