.

.

Женска Памучна Ленена Блуза Лабаво Вклопување На Вратот На Екипажот Копче Со Долги Ракави Надолу Со Боја На Почва Плисирани Предни Врвови Кошули Дуксери Основни М?

Женска Памучна Ленена Блуза Лабаво Вклопување На Вратот На Екипажот Копче Со Долги Ракави Надолу Со Боја На Почва Плисирани

DEN 2.67
Износ

Женска Памучна Ленена Блуза Лабаво Вклопување На Вратот На Екипажот Копче Со Долги Ракави Надолу Плисирани Предни Врвови Во Боја На Почвата Кошули Дуксери Основни Маици За Пуловер На Маици. Карактеристики : . ●Карактеристика : Ленени Кошули Со блузи Со удобен стил на влечење, Памучен Ленен Материјал, Лесен, Половина Ракави, Тркалезен врат, Лабаво Вклопување, копчиња.Ленената кошула со врат на екипажот, цврста боја, опуштено вклопување. Копче Надолу, Дизајн Со Цврста Боја,Памучни Ленени Блузи Плус Големина,Копче Надолу О Врвови На вратот,Работни Обични Блузи Дами Кошула Со Долги Ракави, Секојдневни Кошули за Жени. €Натпревар q : овие врвови со долги ракави може да се совпаднат со фармерки, хеланки или шорцеви и чизми или јакни во секојдневниот живот.Лабава широка ги покрива повеќето бројки. ●Материјал● : Мек Удобен За Дишење за Носење.Мека И Лесна Ткаенина, Удобна, Дише, пријателска За Кожата, Удобна За Допирање и Носење, Прави Да се Чувствувате Добро. €АТРАКТИВЕН ИЗГЛЕД : Многу едноставен и многу убав дизајн на маица, Лабава блуза за целосно удобен и без напор стилски изглед. Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Нега на облека : машинско перење/Миење Раце. Повод : Секојдневен, Одмор, Одмор, Канцеларија, Училиште, Забава, Состаноци, Дневна И Дневна Итн, Погоден е За Пролетни И Есенски Сезони. Клучен збор : блузи; обични врвови;лабави врвови;врв за жени;врв со долги ракави;дуксери за жени;Удобни Кошули;Лабави Кошули;Кошули На Вратот На Екипажот;Кошули со Цврста Боја. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвот. Забелешка : бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Точка : Жените Лето Мода Повик Лабава Лен Солидна Целосна Ракав О Вратот Блуза. Памучни Ленени Блузи Плус Големина.Совршено со фармерки, хеланки, секојдневни панталони итн. Копче Надолу О вратот Tops.As подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Работа Обичен Блузи Дами Долги Ракави Кошула.Врвот Може да Одговара На Вашите Многу Додатоци и Чевли, панталони. Ве одржува Удобно и Останувате Стилски во Секоја Ситуација. Обични Кошули За Жени.Овој врв е Млад и Модерен, Свеж и Секојдневен. Врвови Со Долги Ракави;Женски Врвови Долги Ракави;Основни Врвови Долги Ракави;Удобни Кошули;Лабави Кошули;Кошули На Вратот На Екипажот;Кошули Со Цврста Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите