.

.

интимни за жени спојување прашка сатенска облека за спиење жени дами ноќна облека ноќна облека долна облека со влошки за градите

интимни за жени спојување прашка сатенска облека за спиење жени дами ноќна облека ноќна облека долна облека со влошки за градите

DEN 0.67
Износ

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 64-88см/25,2-34,6 "Половината : 51-66см/20-26" Должина : 60см/23,62 " Колк : 68-91см/26,8-35,8". Големина : М Биста : 68-92см/26,8-36,2 "Половината : 54-70см/21,3-27,6" Должина : 60см/23,62 " Колк : 72-95см/28,3-37,4". Големина : Л Биста : 72-96см/28,3-37,8 "Половината : 57-74см/22,4-29,1" Должина : 60см/23,62 "Колк : 76-99см/29,9-39". Големина : XL Биста : 76-100см/30-39, 9 "Половината : 60-80см/23,6-31,5" Должина : 60см/23,62 " Колк : 80-103см/31,4-40,6". Сатенска Облека За Спиење Жени Дами Ноќна Облека Ноќна Облека Долна облека Со Влошки За Градите Карактеристики : 1. Овој комплет долна облека е многу нежен, ќе направи да изгледате многу . 2.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. 3.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател 4. Долна облека многу убаво.Верувајте дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : четири сезони пол : Жени Прилика : спиењематеријал : Сатинстил : Одговара : одговара на големината Како да се мие : Рачно миење што добивате : 1 ПАРЧИЊА облека за спиење+1 ПАРЧИЊА Влошки За Градите ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите