.

.

Ѓердани За Мажи Жени Деца Вистински Цврст Сребрен Синџир Плата Дијамант Сече Кубански Тротоарот Мајами

Ѓердани За Мажи Жени Деца Вистински Цврст Сребрен Синџир Плата Дијамант Сече Кубански Тротоарот Мајами

DEN 239.84
Износ

Нашиот накит не е само метал, тој е парче природа со милиони години совршенство за сега да го подобрите вашиот изглед.- . . Ѓердан За Мажи Жени Деца Вистински Цврст 925 Сребрен Синџир Плата Дијамант Сече Кубански Тротоарот Мајами. Опис : . . 1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае засекогаш ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : 925 Стерлинг Сребро. "Контролирани И Безбедни Стандарди за Работна Сила и Материјали" Премиум Квалитет - Подобра Услуга за Клиенти од (САД)" Еколошки - Нема да Предизвика Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни За Носење Во Секое време За Деца и Возрасни) . . . . | / [ПРИДОБИВКИ ОД ДИЗАЈНОТ] / Бидете сигурни дека производот што го добивате ќе биде во совршена состојба, бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Стилот на овој синџир е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секое парче е уникатно. Секој синџир е професионално рачно изработен за солидно, но супер удобно чувство. / / [ОНА ШТО НЕ ПРАВИ ПОСЕБНИ] | Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирајќи дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Никогаш Нема Да Избледи, Никогаш Нема Да Оцрни, Никогаш Нема Да Ја Остави Вашата Кожа Зелена. Удобно За Носење и Мазно на Вашата Кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите