.

.

Атлетски работи Девојки Активна графичка маица со краток ракав, 2-пакет, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки Активна графичка маица со краток ракав, 2-пакет, големини 4- & плус

DEN 3.33
Износ

Таа ќе биде подготвена да го преземе денот со активни тимови со атлетски дела. Со нивните забавни дизајни и ткаенина што ја гуши влагата, тие се совршен избор за училиште или игра. Исклучиво на. Вклучува две пакувања : две маици. Екипаж. Кратки ракави. Графички однапред. Ткаенината за влага помага да се одржи ладно и суво. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна графичка маица на девојчињата со две пакувања од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите