.

.

Женски Костими За Капење Врвови За Контрола На Стомакот Со Машки Шорцеви Широки Костими За Капење Виолетова ХХХЛ

Женски Костими За Капење Врвови За Контрола На Стомакот Со Машки Шорцеви Широки Костими За Капење Виолетова ХХХЛ

DEN 3.33
Износ

Женски Костими За Капење Врвови За Контрола На Стомакот Со Машки Шорцеви Широки Костими За Капење Виолетова XXXL Големина : S Половината : 62-66cm/24.41-25.98" колк : 76-80cm/29.92-31.50" Горна Должина : 62cm/24.41" Должина На Панталони : 33cm/12.99" Под Биста : 64-68cm/25.20-26,77" Големина : М Половината : 66-70см/25,98-27,56" Колк : 80-84см/31,50-33,07" горна Должина : 63см/24,80" должина на панталони : 34см/13,39" под биста : 68-72см/26,77-28,35" Големина : л половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 84-88см/33,07-34,65" горна должина : 64см/25,20" должина на панталони : 35см/13,78" под биста : 72-76см/28,35-29,92" големина : xl Половината : 74-78см/29,13-30,71" колк : 88-92см/34,65-36,22" Горна Должина : 65см/25,59" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 36см/14,17" под биста : 76-80см/29,92-31,50" големина : ххл половината : 78-82см/30,71-32,28" Колк : 92-96см/36,22-37,80" горна должина : 66см/25,98" Должина На Панталони : 37см/14,57" Под Биста : 80-84СМ/31,50-33,07" големина : хххл половината : 82-86см/32,28-33,86" колк : 96-100см/37,80-39,37" горна должина : 67см/26,38" должина на панталони : 38см/14,96" Под Биста : 84-88см/33,07-34,65" Големина : ХХХХЛ Половината : 86-90см/33,86-35,43" колк : 100-104см/39,37-40,94" Горна должина : 68см/26,77" должина на панталони : 39см/15,35" Под биста : 88-92см/34,65-36,22" Големина : Хххххл Половината : 90-94см/35,43-37,01" колк : 104-108см/40,94-42,52" горна должина : 69см/27,17" Должина На Панталони : 40см/15,75" под биста : 92-96см/36,22-37,80" женски костими за капење контрола на стомакот Блузи Со Момчешки Шорцеви Лабави Костими За Капење Виолетова Хххл. Дизајн : Пресврт На Врвот На Бикини со Прилагодлив Ремен за Рамо. Високо Половината Бикини Дното. Повод : Одлични Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Погоден за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Притиснете Дводелни костими за капење за жени : обложени и прилагодливи ремени за шпагети можат добро да го поправат едноделниот костим за капење, да ви дадат поголема поддршка и да ве направат порелаксирани кога играте. Танкини Костими За Капење За Жени 2 Парчиња Костими За Капење Блузи Со Машки Шорцеви Лабава Облека За Капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите