.

.

Едноставно, оригиналниот душек за храна за домашни миленици за кучиња и мачки

Едноставно, оригиналниот душек за храна за домашни миленици за кучиња и мачки

DEN 175.84
Износ

Создадете шарена и зрачна вибрација со едноставно Daisy Original Pet Mat од нашата колекција Happy Hippy. Овој душек за миленичиња ќе додаде креативност и радост во вашиот дом за украси што вие и вашето домашно милениче ќе го сакате! Сите шарени и забавни дизајни во оваа колекција сигурно ќе ви донесат бескрајно задоволство. Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите