.

.

Без граници на капри за јуниори на јуниорите

Без граници на капри за јуниори на јуниорите

DEN 1.67
Износ

Трендовски хеланки на капри од без граници се сензационален почеток на која било облека. Спарете ги со мета, тексас јакна и станови за сеопфатна обична вибрација или врв на туника и потпетици за ноќна ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. среден пораст; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Должина на глуждот. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Капри хеланки за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите