.

.

Заштитник на излез од 6-те засновани на излез, 840J, 4ft. Плетен кабел, бел - 62691

Заштитник на излез од 6-те засновани на излез, 840J, 4ft. Плетен кабел, бел - 62691

DEN 239.84
Износ

Искуството ја прошири моќта со заштитник на излезот на излезот GE 6. Одликувајќи се со шест заземни места, овој продолжен кабел го претвора вашиот редовен излез во разноврсна, ефикасна станица за напојување. Динамичниот 4ft. Опсегот на овој продолжен кабел го прави задолжителен кога ви е потребна моќност и заштита од далечина. Волшениот кабел за ткаенини покритие на вашиот дом или работа за работа и не само што ја зголемува издржливоста на кабелот, туку и го спречува кабелот да не биде свиткан и испреплетена. Дизајнот за заштеда на просторот на рамниот приклучок е дизајниран за да му овозможи на кабелот за напојување да седи близу до идот. Оваа единица има и рејтинг за заштита на пренапони од 840 џули, интегриран прекинувач со прекинувач за ресетирање и автоматска технологија за исклучување за да ја заштити вашата електроника од штетни напонски шила. Вклучените слотови за клучеви на овој продолжен кабел го прават ветре за монтирање на wallид, биро, работна маса или бројач. Нема повеќе да се карате со вашата лента за напојување-создадете постојан приклучок за вашата различна електроника со заштитниот протектор со пренапони со 6-излез. Проширена моќност - Секоја продолжена кабел доаѓа во бела завршница и има 6 приземни места за наизменична струја за да обезбеди моќност од далечина - совршена за создавање централизиран центар за вашата електроника во вашиот дом, канцеларија, работилница или гаража. Плетенка од ткаенина - 4ft. Плетенка од кабел за напојување на ткаенината го акценти вашиот декор и спречува свиоци и затегнувања. Дизајнот за заштеда на просторот на рамниот приклучок е дизајниран за да му овозможи на кабелот за напојување да седи близу до идот. Заштита - со рејтинг за заштита на пренапони од 840 џули, интегриран прекинувач со прекинувач за ресетирање и автоматска технологија за исклучување, овој продолжен кабел е крајна заштита од напон шила и преоптоварување на кола. Функционалност - вклучени слотови за клучеви ја прават оваа единица лесна за монтирање на биро, табела или бројач. Прекинувачот за ресетирање ја става моќта на вашите прсти за лесна контрола на вашата електроника. Доверлив бренд - GE е #1 бренд во кабел за заштита и проширување. Оваа единица е наведена со политики за замена со ограничен живот без проблеми, за мир на умот, дека вашиот уред е поддржан од највисоките индустриски стандарди за перформанси и безбедност.

R

Им се допаѓа и на купувачите