.

.

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 71 72 сива стриа

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 71 72 сива стриа

DEN 1135.84
Износ

Оставете малку амбиентална светлина со овие светлосни филтрирање безжични слоеви нијанси од Харпер Лејн. Одликувајќи се со неткаен полиестерски дизајн достапен во опции на сива stria, бела или природна, со модерна естетика. Овие слоевити за филтрирање на светлина им даваат приватност на спални соби и дневни простории, додека дозволуваат сончевата светлина да се филтрира за свежа, поканувачка атмосфера. Вклучува : (една) 1 сенка. Достапно во ширина од 22 инчи-72 инчи. Мерки 72 инчи во карактеристиките на Lenghth : Соба за затемнување без жици за затегнување, дете и миленичиња безбедно внатре или надвор од монтирање лесен за инсталирање прашина или вакуум лесно изработени од неткаени опции за боја на полиестер : сива stria, бела или природна филтрирање на светлина за безжични лежери 71 „X 72“ сива стриа.

R

Им се допаѓа и на купувачите