.

.

Тенок алатка за комунални услуги на WESC, со големини S-2XL

Тенок алатка за комунални услуги на WESC, со големини S-2XL

DEN 0.67
Износ

Современото ажурирање е лесно. Овие карго-џогери од WESC имаат инспириран од комунални услуги, стил, инспириран од алатка, со карго џебови за да се одржат најважните работи. Овие џогери за мажи имаат лесен стил на влечење со еластична половината за целодневна удобност и врзана за вртење за прилагодувања. Спарете ги овие џогери со маички или дуксери за целосен изглед. Материјал : 99% памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Rise и Inseam : Mid-пораст; 29 ”inseam. Вклопување : тенок; Засилена нога на џогер. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови на грбот; 2 товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Еластични манжетни. Машки тенок комунален товар џогери од WESC. Тенок алатка за алатка за мажи WESC, големини S-2 XL. Тенок алатка за алатка за мажи WESC, големини S-2 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите