.

.

Џогери од мажите од мажите во Умбро

Џогери од мажите од мажите во Умбро

DEN 0.33
Износ

Обични и удобни, џемпери на џогер на Умбро се супер меки и тотално подготвени да ги преземат денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Slim Fit; Заштитена нога. Повлечете еластична лента за половината со влечење. 2 џебови со инсем. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Умбро руно џогери за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите