.

.

Чудо нација момчиња тексас џогери, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња тексас џогери, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 1.33
Износ

Земете две! Овие тексас џогери од Wonder Nation се одличен додаток на гардеробата на вашите момчиња, во која има лесен дизајн за влечење и еластична половината за удобност. Совршено за момчето во движење! Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 џогери. Затворање : стил на влечење; Затворање на влечење. Ockебови : Надворешните џебови и карго џебовите имаат најважни работи. Карактеристики : плетена тексас ткаенина; Акцент на патент со специјален повлекувач. Докажано дете тешко : засилени колена. Деним џогери на момчињата од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите