.

.

Активна способност на жените на главата

Активна способност на жените на главата

DEN 1.67
Износ

Вежбајте ја вашата услуга или тргнете на трчање со тренингот на главата, дизајниран да ве натера да се чувствувате соодветно и модерно. Совршено за какво било вежбање, трчање и очигледно, тенис. Нашите дното на комбинацијата на здолништа со шорцеви се карактеризираат со врзан половината што се движи со вашето тело и останува ставен за време на вежбање. Удобните рамни шевови ве одржуваат удобни во текот на целиот ден. Влагата за влага Брз сув материјал ви овозможува да останете кул и удобни за време на активности со големо влијание. 90% полиестер и мешавина од ткаенини од спандекс од 10% обезбедува меко, удобно и дишено спортско здолниште со перформанси. Направено од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и сапнддекс материјал дизајниран да се движи со вас. . Комбинација на кратки здолништа. Брза сува ткаенина. Snug Fit Waistband. Лесен. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

R

Им се допаѓа и на купувачите