.

.

Герсон 14.3''l метален контејнер со прегради

Герсон 14.3''l метален контејнер со прегради

DEN 1.67
Износ

Овој контејнер, со своите четири мали и една голема преграда, ги одржува вашите предмети видливи и одвоени во исто време. Со својот антички стил може да биде разноврсна во најразлични простори и употреби. Без разлика дали сакате да ги сортирате кујнските прибор или вашите канцелариски материјали, овој контејнер ќе биде одличен. Може да сортира кујнски прибор или канцелариски материјали. Мерки 14x8x5. Има четири мали прегради и еден голем оддел. „Фарм на пазарот“ насликана декларација од фронтот. Бел обоен метален сад со потресени рабови.

R

Им се допаѓа и на купувачите