.

.

Колекција на женски паричник Jordордин потпис со отстранлив каиш за крстосници од Миа К

Колекција на женски паричник Jordордин потпис со отстранлив каиш за крстосници од Миа К

DEN 319.20
Износ

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароуматеријал : Направена од висококвалитетна веганска кожа целосно наредена : Дизајнирана со луксузен хардвер на златен тон, двојно врвни патенти, затворени структурирани мазни зрнести текстура на крстосници : Внатрешно Карактеристики Пространи прегради, вклучувајќи 8 слотови за картички, 6 оддели за сметки со целосна големина и средно центрирано џеб за патент идеално за чување монети, сметки, итн. Ременот на рамената се протега на 42 во дизајнерскиот паричник, колекцијата MKF, паричникот, паричниците, паричниците за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите