.

.

Дополнителен градник за покривање со трим на чипка, стил 8135

Дополнителен градник за покривање со трим на чипка, стил 8135

DEN 0.33
Износ

Оваа слатка нека за покривање, исечена чипка за маица, е едно од нашите омилени парчиња за девојчето Sassy. Непречено вклопување значи дека овој градник работи совршено под вашата омилена маица или блуза, додека подлогата ви ја дава целата поддршка што ви е потребна за денот. Дополнително покритие не значи истурање. Оваа слатка нека за покривање, исечена чипка за маица, е едно од нашите омилени парчиња за девојчето Sassy. Непречено вклопување значи дека овој градник работи совршено под вашата омилена маица или блуза, додека подлогата ви ја дава целата поддршка што ви е потребна за денот. Дополнително покритие не значи истурање.

R

Им се допаѓа и на купувачите