.

.

Софија фармерки женски Софија слаби средно издигнување на фармерки од полите

Софија фармерки женски Софија слаби средно издигнување на фармерки од полите

DEN 1.00
Износ

Сончевите фармерки софија од Софија Вергара имаат трендовски ајкула и силуета со висок пораст. Ласкави тексас тексас ги прегрнува и ги скулптурира вашите криви создавајќи елегантен изглед. Совет за стил : Завршете го ансамблот со мета или каросерија за основно поставување. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans austados Sofia de Sofia vergara cuentan con un ruedo неправилна y una silueta de tiro alto modernos. La mezclilla alástica que abraza y moldea tus curvas crea un изгледа елегантен. Consejo de Estilo : Completa tu atuendo básico con una camiseta por dentro o un bodi que te podrás combinar fácilmente. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Austadado. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9,5 ”преден пораст; 14,75 ”Подигнување на грбот; 27 ”Inseam/Tiro Medio; 9.5ʺ де Тиро ДеЛентеро; 14,75ʺ де Тиро Трасеро; 27ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; Шаркбит Хем/Мезклила Елстица; Презилис пара Цинтун; Рудо неправилен. Зошто ќе го сакате тоа : Слабиот вклопување во тексас на стрии се ажурира со ајкула,/ . Sofенски Софија Шаркбит полите слаби фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Им се допаѓа и на купувачите